Rüyada Bar Görmek Ne Anlama Geliyor ?


Bir halk evi, pub veya bar, olumlu bir öz imajı ve derin bir mutluluk ve tatmin duygusunu temsil eder. Sorunlarınızdan kaçmak için gittiğiniz yerleri de temsil edebilir.

Bir barda durmak, başkalarıyla olan ilişkilerinizde bir tür engel anlamına gelir. Bu rüyayı gördükten sonra, hayatınızı değiştirecek önemli kararlar almaya geçici olarak ara vermeniz önerilir.

Bir barda içiyorsanız, bu, bir grup insandan kabul görmek istediğinizi gösterir. İletişim şeklinizin günlük yaşamdaki başarınızı etkileyebileceğini gösterir. Bir kamu evinde veya barda sarhoş olmak veya biraz sarhoş olmak, hayatınıza karşı yavaş bir tavır anlamına gelir ve bu aynı zamanda kendinizle yalnız kalmanın zamanının geldiğini de gösterebilir, böylece sürekli başkalarından etkilenmek yerine kendi yolunuzu takip edebilirsiniz.

Rüyanda sahip olabilirsin

 • Bir bardaydım.
 • İçki içmeden bir barda durdu.
 • Bir bar / pub’da makul bir miktar içti.
 • Bir barda / barda sarhoş oldum.
 • Halk evinde içki içen diğer insanları gördüm.
 • Sarhoş biriyle karşılaştım.
 • Bir barda pahalı içecekler içtim.

Olumlu değişiklikler var ise

 • Rahatlamanıza ve sosyalleşmenize izin verdiniz.
 • Genel olarak olumlu bir deneyim yaşadın.
 • Barda çok sarhoş olmadın ama yine de rahatlayabildin.
 • Rüyada arkadaşlarla çevriliydin.

Ayrıntılı rüya yorumu

Barlarda veya gece kulüplerinde olmayı ve içki içmeyi hayal etmek, yaşamda bir tür anlamlı geçiş için sahip olduğunuz bir ihtiyacı sembolize edebilir. Öte yandan, bu rüya bir tür dilek yerine getirme olabilir ve günlük kaygıların ve endişelerin anlamsız olduğu zevkli bir ortama kaçıyorsunuz. Nadiren rahatlamanıza ve sosyalleşmenize izin verirseniz, bu rüya hayatınızdaki sosyal tatmin eksikliğini telafi etmeye çalışıyor olabilir.

Bir barda içki içtiğinizi hayal etmek, size yakın insanlardan daha fazla şefkat duyacağınızın bir işaretidir. Bardayken sarhoş olursanız, bazı kötü haberler alacaksınız. Bir barda hizmet veren bir kadını hayal etmek, kendi zevkinize uygun birinin şirketini aradığınızın bir işaretidir.

Bir barda içen birini hayal ediyorsanız, eğitiminizi geliştirme fırsatınız olacak. Çok içtiğinizi hayal etmek, finansal konularda dikkatli değilseniz sizden yararlanmaya çalışacak insanlarla tanışacağınız anlamına gelir. Sadece biraz içerseniz, fiziksel ve entelektüel çalışma gerektiren bir sorunu çözebileceksiniz.

Kendinizi bir barda olmayı ve susamış hissetmeyi hayal ediyorsanız, ancak içecek bir şey bulamıyorsanız bu büyük bir belanın işaretidir. Su bulursanız ve su kirli, ılık veya sıcaksa, aynı zamanda kötü bir alamettir. Bununla birlikte, lezzetli bir içecek bulduğunuzu hayal ediyorsanız ve onu içiyorsanız, susuzluğunuzu gidermek iyi bir işarettir.

Bar, hayat değiştiren bir alamet olabilir. Sarhoş bir kişiyi bir barda veya barda görmek, kötü bir ruhsal durumu önceden haber verebilir. Bir barda veya halk evinde dans eden insanlar, biriyle tanışarak hayatınızda meydana gelen bir değişikliği öngörür. Rüyanızdaki bar kalabalıksa, bu ağır ruh, çekingenlik ve hayat partnerinizle zorluklar anlamına gelir. Boş bir çubuk, duygusal bir sorunu önceden haber verir.

Rüyanızdaki bir çubuk, karakter zayıflığı, üzüntü, kayıp ve yoksulluğun sinyalini de verebilir. Bir barda içki içmek talihsizlik veya hastalık anlamına gelebilir. Bir barın kokusu yoğun ama kısa vadeli bir zevki önceden haber veriyor. Bu rüya, ancak çok pahalı ve iyi alkollü içecekler içtiğinizi hayal ettiğinizde iyi bir alâmettir. Kendinizi bir rüyada içerken görmek, düşmanlarınız olduğu anlamına gelir.

Bir bar rüyası sırasında karşılaşmış olabileceğiniz duygular

Eğlence. İçkili. Hafif başlı. Keyifli. Uykusuz. İçerik. Mutlu. Neşeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *