Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Geliyor ?


Rüyanızdaki bir yarasa, sunulma şekline bağlı olarak çift temsile sahip olabilir. Hayvan olabilir veya bir spor sopası olabilir.

Bu hayallerin iki farklı anlamı vardır. Uçan yarasalar karanlık, korku ve gece vakti ile ilişkilendirilirken, bir spor yarasası çoğu rüyada iyi bir alamettir.

Bu rüyanın mesajı, uyanık yaşamda karşılaştığınız zorluklarla yüzleşmektir. Popüler inanış, yarasaların genellikle korkutucu olduğu ve vampirlerle ilişkilendirildiği yönündedir. Bu inanca dayanarak, bilinçsiz zihninizdeki herhangi bir düşünce yakın gelecekte kendini ortaya çıkarabilir. Rüyadaki uçan bir yarasa, sıkıntı ve üzüntüyü önceden haber verebilir. Uçan bir yarasayı hayal etmek, ilerideki üzüntü ve depresyon için kötü bir alamet olabilir. Rüyanda yarasayı yakalarsan, çok yakında bir düşmandan ya da sıkıntıdan kurtulabileceğinin iyi bir işaretidir.

Rüyanda sahip olabilirsin

  • Uçan bir yarasa gördüm.
  • Yarasalar tarafından saldırıya uğradı.
  • Karanlıkta çok sayıda yarasa gördüm.
  • Baş aşağı asılı bir yarasa gördüm.
  • Bir beyzbol sopasıyla karşılaştı veya kullanıldı.
  • Bir kriket sopasıyla karşılaştı veya kullanıldı.

Olumlu değişiklikler var ise

  • Yarasa (hayvan) arkadaş canlısıydı ve müdahaleci değildi.
  • Yarasa (hayvan) size zarar vermeye veya size saldırmaya çalışmadı.
  • Yarasa (hayvan) gündüz uykuda göründü.
  • Yarasa (spor malzemeleri) bir dostluk maçında kullanıldı.

Ayrıntılı rüya yorumu

Aşağıda iki “yarasa” yorumu bulunmaktadır: Çeşitli spor dallarında uçan yarasalar ve yarasalar.

Uçan yarasa

Son derece nadir ve neredeyse hiç gün ışığında görülmese de uçan yarasalar genellikle olumsuz durumlarla ilişkilendirilir. Bununla birlikte, bu rüyanın doğasını düşünmek önemlidir. Sizin için olumlu bir deneyim olsaydı, yorum anlamsızdır. Bununla birlikte, rüya olumsuzsa, yarasalar sizin olumsuz kişilik özelliklerinizden birini sembolize eder.

Yarasalar karanlıkla ilişkilendirilir ve bu nedenle bu rüya, kişiliğinizin veya size yakın birinin kişiliğinin olumsuz bir bölümünü gösterir. Bir yarasa tarafından saldırıya uğradığınızı hayal ediyorsanız, bu zor zamanlarda ilerlemeniz gerektiğini gösterir.

Çinliler, bu hayvanın beş fırsatı öngördüğüne inanıyor: barış, zenginlik, erdem, uzun ömür ve acı çekmeden ölüm. Yarasanın diğer hayvanları hastalıklardan koruduğu da söyleniyor. Rüyanın doğru bir şekilde yorumlanması için, bir yarasanın baş aşağı sarıldığını ve bu nedenle ters bir imajı ve dünya algısı olduğunu hatırlamalısınız.

Spor sopası

Rüyanda bir kriket sopası belirirse, öfkeni nasıl daha iyi kontrol edeceğini öğrenmen gerekebilir. Topa sopayla vurmak için mücadele ediyorsanız, bu belki de güven eksikliğini gösterir. Herhangi bir tür rekabetçi sporu içeren bir rüya teması, başkalarıyla paylaşma ihtiyacını temsil eder. Oyundan hoşlanıyorsanız, bu olumlu bir işarettir.

Bir beyzbol sopası hayal ediyorsanız, bu yarasanın rüyanızda nasıl kullanıldığına bağlı olarak bu, ileride mutlu zamanlar olduğunu gösterir. Bir topa beyzbol sopasıyla vurursanız, başkalarını içeren durumlarda kazanma olasılığınız yüksektir. Beyzbol sopası bir silah olarak kullanılıyorsa, o zaman bu rüya, uyanık hayatınızda hemen başa çıkmanız gereken saldırganlığa sahip olduğunuzu gösterir.

Bu rüya, sizi yiyip bitirebilecek bir hayal kırıklığı yaşayacağınızı gösteriyor. Bu rüyada ödül alırsanız, bilinçaltı zihninizin hayatınızda başardığınız şeyler için size yeterli kredi verdiğini gösterir. Bazen olumsuz bir dünyada yaşamak, tamamladığınız olumlu görevler için kendinizi tebrik etmemenize neden olur ve rüyanızdaki bir ödül, iyi yapılmış bir işin hatırlatıcısıdır.

Yarasa rüyası sırasında karşılaşmış olabileceğiniz duygular

Korkmuş. Korkmuş. İğrenmiş. Mutsuz. Başarılı. Mutlu. Güçlü. Kendinden emin. Kontrol altında. Gururlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *