Rüyada Hayalet bir rüya olmak


Hayalet olmayı hayal etmek, daha fazla dikkat çekmesi gereken iç sesinizin işaretidir. En içsel korkularınıza, hatta suçluluk duygularınıza işaret edebilir.

Bu rüya, farkına varmanız gereken bir şey olabileceğinden, dikkatinizi geçmişinize çekiyor. Hayalet olmayı hayal etmek, özel bir ruh hali ile bağlantılıdır. Buradan hayalet saldırıları hayal eden insanların savunmasızlığı geliyor. Eski rüya kitaplarının yorumu, hayaletlerin, hayatımızın çok daha iyi işlemesini sağlamak için üstesinden gelmemiz gereken kişiliğimizin bir bölümünü temsil ettiğidir. Bu tür tezahürler ve çokluğu, eski zamanlardan bile ortaya çıkan birkaç teori ile doğrulanır. Başka bir teori, aşağılık ruhlara sahip olanların, korkunç eylemlerde bulunup ölenlerin, ölümden sonra huzur bulamadıklarını ve cezalarını çekmek için yeni bir bedene girmeden önce hayaletlerini başka şekillerde açlık gibi tatmin etmeye çalıştıklarını iddia ediyor. Bir bedenleri olmadığı için, bir bedene sahip olmaya çalışırlar, hatta daha kolay, en savunmasız anda, yani bir rüyada, insanların zayıf ruhlarına saldırırlar.

Senin hayalin

 • Bir hayalet seni korkutur.
 • Kendinizi bir hayalet olarak görüyorsunuz.
 • Hayaletler evinize musallat olur.
 • Koyu renkli hayaletler.
 • Açık renk hayalet.
 • Erkek bir hayalet.
 • Dişi bir hayalet.
 • Bir hayaletin saldırısı.

Pozitif

 • En derin korkularınızla yüzleşirsiniz.
 • Güçlü karakterinizin üstesinden gelin.
 • Geçmişinizi kabul edin ve geleceğe odaklanın.

Ayrıntılı rüya yorumu

Modern teoriler, hayalperestin hayatındaki olaylarla bağlantılı olarak bu tür tezahürleri yerleştirir. Örneğin, çocukluk dönemindeki olumsuz olaylar ve travmalar, uzun vadede olumsuz bir etkiye sahip olabilir ve yetişkin yaşamı boyunca telaşlı uyku ve kabuslarla kendini gösterir. Suçluluk, yolsuzluk, fiziksel ve sözlü şiddet, insanın bunları durdurma veya sınırlama konusundaki acizliği ile doğrulanan doğal afetler, hayalet rüyalarını etkileyen iç karışıklık durumları yaratabilir. İşyerinde stres ve endişe, aile, arkadaşlar veya hayat arkadaşı ile tatmin edici olmayan duygusal bağlar, rüyalardaki hayalet görüntülerini açığa çıkaran faktörlerdir. Hayalet rüyalar her bireyin hayatında ortaya çıkar ve bunların patolojileri sıklıklarında bulunabilir. Sebep ne olursa olsun, bu tür durumların daha yüksek sıklığı, kırılgan bir ruhsal-duygusal durumu ifade eder ve onu iyileştirmek için hızlı bir müdahale gereklidir.

Bir hayalet hayal ediyorsanız, bu, çevrenizdeki insanları düşünmede ve takdir etmede baştan çıkarmayı, incitebilecek düşüncesiz eylemleri, kayıtsızlığı, merhametsizliği, yargılamayı, tembelliği ve sınırlı kavramları, şiddetlendiren bencilliği ve size hiçbir faydası olmayan gururu sembolize eder. Çocukluk çağı travmalarıyla mücadele etmek, ebeveynlerden ve sevdiklerinden şefkat eksikliği hissetmek. Rüyanızdaki bir hayalet, olası fakirlik, işyerindeki hoş olmayan olaylar, uyanık hayatınızda başka bir şey yapma arzusu, kariyerinizle ilgili hoşnutsuzluk, kayıp, kendinizi çok fazla sorumluluktan kurtarma arzusu, kararlar alma özel hayatınızla ilgili olarak kendinizi ve her duruma, en zor duruma bile uyum sağlama ihtiyacını.

Rüya psikologları, hayaletlerin en içteki korkumuzu temsil ettiğine inanırlar. Hayaletlerin rengi koyu ise, genellikle bir tür depresyon hissettiğinizi gösterir. Hayaletlerin rengi açıksa, bu mutlu bir rüya. Hayaletler ve doğal ruhlar, insanlara zarar vermek için tasarlanmıştır. Hayaletlerin düşmeyle bağlantılı olduğunu hayal ediyorsanız, bu gelecekte baştan çıkarıcılığı gösterir.

Hayalet olma hayali sırasında karşılaşmış olabileceğiniz duygular

Korkmuş. Şaşkın. Tek başına. Kontrollü. Vahşi. Perili. Felçli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *