Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Geliyor ?


Rüyadaki banyo, arınmayı ve olumsuz düşünce unsurlarının ortadan kaldırılmasını sembolize eder. Kendinizi veya başkalarını küvette yıkarken hayal etmek, yabancılara ve bedensel zararlara karşı dikkatli olmanız gerektiğinin bir işaretidir.

Okyanusta, nehirde veya denizde yıkandığınızı hayal etmek, para almayı bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Kirli suda yıkanırsanız, iftira atan insanlara dikkat etmelisiniz. Bu rüyanın açıklamaları oldukça çeşitli olabilir, ancak kendinizi rüyada banyo yaparken görmek genellikle sağlıklı ve ileride dengeli bir yaşam öngörür.

Rüyanda sahip olabilirsin

 • Banyo yaptım.
 • Başka birinin banyo yaptığını gördüm.
 • Başkasına yıkandı (bir çocuk veya yaşlı gibi).
 • Küveti temizledim.
 • Sıcak veya soğuk bir banyo yapın.
 • Boş bir küvet gördüm.
 • Bir nehirde veya herhangi bir akan su yolunda yıkanmıştır.
 • Berrak ve şeffaf suda yıkanmıştır.
 • Kirli veya temiz suyla yıkanır.
 • Denizde veya okyanusta yıkanmış.
 • Çamur banyosu yaptırmak veya alışılmadık bir şeyle yıkanmak.

Olumlu değişiklikler var ise

 • Banyo, keyifli ve temizleyiciydi.
 • Banyo sizi hoş ve yenilenmiş hissettirdi.
 • Rüyada başka birini yıkadın.
 • Temiz ve huzurlu bir banyo yaptın.
 • Küvetin kendisi pis ya da hoş değildi.

Ayrıntılı rüya yorumu

Manevi dünyada, banyo, ruhsal iyiliğinizin farkındalığını gösterir ve içsel benliğinizi temizleme eylemidir. Başkalarının banyo yaptığını hayal ediyorsanız, başkalarına hayatlarında önemli kararlar vermeleri için yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Birçok kadın için banyo, rahatlayabilecekleri ve mutlu olabilecekleri bir zamandır. Bu nedenle, bir kadının bu rüyayı görmesi, işleri kolaylaştırma zamanının geldiğini sembolize eder. Bu rüyanın temel mesajı, nihayet kendini iyileştirme zamanının geldiğidir. Eğer erkekseniz ve banyo yapmayı hayal ediyorsanız, bu ufukta olumlu haberler olduğunu gösterir.

Rüyanızdaki bir banyo, neşe ve mutluluk alametidir. Açık ve iyi ifade edilmiş fikirleriniz olduğu anlamına gelir. Kendinizi banyo yaparken görmek, bir partinin kavgayla biteceğini tahmin edebilir. Banyo yapmak için çaba sarf etmek, uyanık yaşamda zorluklarla karşılaşmayı gösterir. Rüyanda sıcak bir banyo yapıyorsan bu, umursamaz davranışlar ve birlik eksikliğinden kaynaklanan şikayetler, aynı zamanda hastalık ve bir arkadaşın veya ebeveynin kaybından kaynaklanan şikayetler anlamına gelir. Banyo çok sıcaksa, umursamaz bir hareket için küçümseyeceksiniz. Bitkisel banyo, yaklaşan bir proje için coşku demektir.

Akarsu gibi akan bir suda banyo yapmak bolluk ve aydınlanmanın bir işaretidir. Gölde veya gölette yıkanmak, önümüzdeki yıllarda mutluluk demektir. Denizde yıkanmak da yakında gelecek bir mutluluk alametidir ve eğer deniz suyu berraksa, bu büyük bir zevk anlamına gelir. Yıkanmak için deniz suyuna girmek, çok sayıda duruma dahil olduğunuzu gösterir.

Rüyada berrak suda banyo yapıyorsanız, bu refahı temsil eder. Berrak ve soğuk su, ileride sağlık durumunun habercisidir. Bununla birlikte, rüyanızdaki kirli suda banyo yapmak, acil bir tehlike alametidir. Su sıcaksa, güvensizliği öngörür ve kendi sağlığınız için endişelenir.

Boş bir küvet görmek, kaybedilen fırsatları temsil eder. Küvette banyo yapmak da sağlığınızın bir işaretidir. Sadece ayaklarınızı yıkamak nostaljinin bir işaretidir. Ayaklarınızı ılık suda yıkarsanız, yeni ve coşkulu planlarınız olacaktır. Ayaklarınızı soğuk suyla yıkamak, yolunuza çıkan sakin bir dönemin işaretidir. Su çok soğuksa, bu, kavgaları, uyuşmazlıkları ve düşmanlarınızın yakın bir saldırısını, hatta size zarar vermek isteyen kişilerin hoş olmayan ziyaretlerini gösterir. Ayaklarınızı deniz suyunda yıkamak, büyük bir iş yapmak üzere olduğunuz anlamına gelir.

Rüyanda oldukça uzun süre banyo yapmak, sağlığın bir işaretidir. Banyo sırasında sabun kullanmak, eski bir ilişkinizi yenileyeceğiniz anlamına gelir.

Bir banyo rüyası sırasında karşılaşmış olabileceğiniz duygular

Mutlu. Rahat. Kontrol altında. İyi hissetmek. Jolly. Endişeli. Aranıyor. Rahat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *