World Of Tanks Premium Bedava Hesaplar 2020 Güncel

World of Tanks Bedava Hesaplar (Premium) 2020 | Giriş adı ve şifre , world of Tanks oyunu çok oyunculu oyunlar arasında çok tercih edilen bir tank oyunudur. World of Tanks 2, sürekli güncellenen ve yeni faaliyetlerle karşı karşıya. İkinci Dünya Savaşı dönemi geçecek. Oyunda hafif tanklar, orta tanklar, ağır tanklar, tank avcıları ve ağır toplar var. Ücretsiz world of Tanks oyununda, ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Çin ve Japonya gibi ülkelerden tankları kullanabilirsiniz. Şimdi oyunu indirin

 

Hesaplar :

 
09499535568
 
warofwar584
 
12345678910
 
whatthefuck102
 
64851325454
 
3569851426
 
linda5526321145
 
0234587412abc
 
prouser659
 
8645384558st
 
 

World Of Tanks Hakkında Diğer Ek Bilgiler

World of Tanks, 2. Bu, İkinci Dünya Savaşı’ndan Soğuk Savaş dönemine, hafif tanklardan ağır zırhlı canavarlara kadar geniş bir araç yelpazesi sunan çevrimiçi bir savaş oyunudur. World of Tanks, Free2play olarak kullanılabilir, Sovyetler Birliği, Almanya, İngiltere, Fransa, Çin, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden tankları içerir. Toplam 5 farklı araç kategorisine sahip olan World of Tanks, aşağıdaki sınıflara sahiptir: hafif, orta ve ağır tanklar, Tank avcıları ve ağır topçu. Her sınıfın kendi oyun stili olsa da, oyuncular kendileri için uygun buldukları sınıfta uzmanlaşabilir ve üst düzey tanklar satın alabilirler.

Her oyuncunun oyun içinde tek bir tankı kontrol edebileceği World of Tanks’ta, her maç rastgele bir haritada gösterilir. Çok çeşitli haritalara sahip olan World of Tanks, oyunun ömrünü önemli ölçüde uzatıyor. Oyuncular, kontrol ettikleri tüm tanktan sorumludur, bu da tank hareketlerini, silahlarını ve iletişimini kolayca gerçekleştirmelerini sağlar. Tabii ki, kullandığımız sınıfa düşen görevleri yerine getirmemiz isteniyor. Örneğin, hafif bir zırhlı tank seçersek, misyonumuz savaşa girmek yerine düşman tankları ekibimizi bulmak ve bilgilendirmektir.

Rastgele Savaşlar
Oyunda birden fazla oyun modu var, bu modların en popüler olanı rastgele savaşların yanı sıra takımla pratik savaş, takım Savaşı ve Klan Savaşları da oyunda mevcut. Bu aynı zamanda en son güncellemelerde de geçerlidir. Kısacası, world of Tanks uzun süre güncellenmiş bir üretim olarak kalacaktır.

Mevcut klan savaşlarına ayrıntılı olarak bakmanız gerekiyorsa, bu genellikle oyunun son oyunudur. Klan Savaşlarında kullanılan büyük bir haritada, her klanın savaşla kazanabileceği belirli topraklar vardır. Aslında, gelecekteki bir güncellemeyle, tüm kıtalar oyuna eklenecek ve bir klanın tüm dünyayı fethetmesini mümkün kılacaktır.

Şimdi hepiniz savaşa gidin!
Ayrıca World of Tanks’ta özelleştirme fırsatları sunuyoruz ve tanklarımızı hem performans hem de görsel olarak geliştirebiliriz. Bu oyunu oynarken kazandığımız deneyim puanları ve para ile bu ayarları açabilir ve bunları tankımızda kullanabiliriz. Örneğin, tankımıza takabileceğimiz yeni bir taretle, grev gücümüzü artırabiliriz veya kamuflajla daha iyi gizleyebiliriz.

Oyunda kullanabileceğimiz farklı mermi türleri de vardır. Örneğin, bazı mermiler ağır zırhı daha başarılı bir şekilde delebilen AP mermileridir, diğerleri ise düşük zırhlı hedeflere daha fazla zarar veren patlayıcı HE mermileridir. Ayrıca, oyunda gerçek parayla satın alabileceğimiz ve genellikle Klan Savaşlarında kullandığımız Premium mermilerde de mevcuttur.

World of Tanks bir aksiyon oyunudur, bir simülasyon oyununa ev sahipliği yapmak yerine, Kısacası, oyun tankımızla başlar, düşmana saldırmak çok akıllı bir seçenek değildir. Oyun boyunca yaptığımız her hareket dikkatli bir şekilde hesaplanmalı ve tüm olasılıkları hesaba katmalı ve gerçekleştirmek için mantıklı bir seçenektir. Söz konusu olduğunda tankımızı tek bir kurşunla kaybetmek kolaydır.

Tabii ki, birçok oyunda olduğu gibi, World of Tanks’ta başarıya giden yol takım çalışmasından geçer, takım içindeki iletişim ne kadar yüksek olursa, başarı o kadar kolay kazanılır. Zafer, özellikle takım içindeki farklı araç türleri görevlerini yerine getirdiğinde kaçınılmazdır.

Löwe gibi bir tanka sahip olmayı tercih ederim
Yüksek düzeyde grafik ve harita düzeni oyunu görsel olarak çekici hale getirir. Buna ek olarak, oyundaki tüm mermiler matematiksel olarak hesaplanır ve matkap, karşıt tankın zırhı üzerindeki etki açısına göre yapılır veya mermi sıçrar.

Böyle güzel hesaplarla üretilen bir oyun elbette kolay değildir. Oyuna başlar başlamaz vazgeçmek zorunda değiliz. Çünkü World of Tanks kolay bir oyun değil. Yukarıda belirtildiği gibi, her hareket iyi düşünülmeli ve bu şekilde uygulanmalıdır. World of Tanks, genel hatlardaki hataları affeden bir oyun değildir.

Yüksek kaliteli grafikleri, öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor oyun yapısı ile World of Tanks, 60 milyondan fazla oyuncuya eğlenceli bir zaman sunuyor. İkinci Dünya Savaşı ile ilgileniyorsanız ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, World of Tanks sizi uzun süre koltuğunuza bağlayabilen inşa edilmiştir.

World of Tanks nedir, nasıl indirilir ve oynanır?

World of Tanks, savaş oyunu dediğinizde akla gelen ilk oyunlardan biridir. World of Tanks nasıl indirilir, nedir ve nasıl oynanır? Bu içerikte World of Tanks ile ilgili soruların cevaplarını bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

World Of Tanks Nasıl Oynanır?
Savaşa giderken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, oyunu kaydettikten ve tankınızı seçtikten sonra istatistiklerdir. Hafif bir tank seçerseniz, vurduğunuzda tankınızın hasarını ve ömrünü bilmelisiniz. Oyunda Kritik noktalarda olmak ve rakipleri vur ve kaç taktikleri ile yenmek de çok önemlidir. Ekibinizde çok fazla ağır tank yoksa, güçlü zırhlı orta boy tanklar çatışmanın ön saflarında olmalıdır. Kuşatma sırasında sayıca az olmak, bölgeyi ele geçirmenize yardımcı olacaktır.

Bu oyunda hangi tankı oynarsanız oynayın, Haritayı iyi bilmek size büyük bir artı verecektir. Eğer oyunda bir orta tank iseniz, o zaman Haritayı bilmek çok önemlidir. Orta tanklar haritanın tüm bölümlerine seyahat edebilir. Oyunda başarılı olmak için haritanın her noktasını ayrıntılı olarak öğrenmeniz gerekir.

Ayrıca oyunda tamir çantaları almanıza yardımcı olacaktır. Paletleriniz yok edildikten sonra, tamir kiti işini yapacaktır. Benzin ayrıca oyunda daha hızlı hareket etmenizi sağlayacaktır.

1 thought on “World Of Tanks Premium Bedava Hesaplar 2020 Güncel

  1. 운영 says:

    Best view i have ever seen !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *