Transformice Bedava Pro Hesaplar 2020 Güncel

Transformice Bedava Hesaplar (Pro) 2020 | ad & şifre , Transformice, melibellule (gerçek adı Mélanie Christin) ve Tigrounette (gerçek adı Jean Baptiste) takma adlarıyla bilinen Fransız tasarımcılar tarafından oluşturulan bağımsız bir çok oyunculu platform tarayıcı oyunudur. Melibellule oyunun grafiklerini tasarlarken, Tigrounette fonksiyonları ele aldı. Peynir her toplandığında puanlar gelir. En yüksek puana ulaşan kişi bir sonraki haritada bir şaman olur. Şamanın görevi, diğer oyuncuların kutu ve tahta gibi nesnelerle peynir toplamasına yardımcı olmaktır. Oyun düzenli olarak güncellenir ve özel etkinliklerde mağazaya yeni öğeler eklenir. Oyun 30 Ocak 2015’te Steam’e eklendi.

 

Hesaplar :

drstrange01
3569851426
 
andreiterns0253
09499535568
 
brand2020
123456789
 
Glacxor
goha4905
 
ranchdressing104
12345678910
 
Busterjay10
perez2003
 
jordielnino23
thebestman856
 
upgrade54
danielbrown5
 
zaitsev2020
sniperm4n
 
jokerboss2000
yusuf2005
 
snuff102
whatthefuck102
 
robinson0105
drobtk29
 
masterfizz
1234fizz
 
screamshouttt
64851325454
 
majorking5
55major55
 
fullbilgi
agit2131
 
linda95
linda5526321145
 
banglades584
warofwar584
 
reymysterio4
619619619
 
lovecoco4
4cocotime4
 
mrchallenger3
jackjones333
 
utheneravip
vipcocacc
 
michael2019
0234587412abc
 
Pro659123
prouser659
 
gamergamerst
8645384558st
 
 
 

Transformice Hakkında Diğer Ek Bilgiler

Transformice crazy mice, oynayan herkesin fareyi kontrol ettiği çevrimiçi bir oyundur. Oyundaki amacımız, peyniri mümkün olduğunca çabuk almak ve genel engelleri aşarak yuvaya sokmaktır. Tabii ki, bu o kadar kolay değil, birçok engelle karşılaşacaksınız ve bu engelleri aşarak ve peynirinizi evinize götürerek hedefinize ulaşacaksınız. Sizinle aynı odada diğer tüm fareler size karşı bir rakip vardır. Hangi fare peyniri yuvasına daha erken alırsa, fare bu turda en başarılı olanıdır.

Önde gelen fare, oyundaki başarılara bağlı olarak her tura otomatik olarak atanır. Puan tablosunda 1.olan şey liderdir. Önde gelen fareye şaman denir. Önde gelen farenin görevi, diğer farelerin peynir ve yuvaya ulaşmasını sağlamaktır. Her şaman, bu bölümü kaç kişinin bitirdiği için puan alır. Bu nedenle, önde gelen fareye verilen bir dizi özel güç vardır ve sizi yuvanıza götürmek için bu güçleri kullanabilir.

Oyun
Oyunun temel amacı bir harita üzerine yerleştirilen peynir bir parça almaktır. Ok tuşları veya WASD tuşları oyunda hareket etmek, atlamak ve bükmek için kullanılır. Oyuncular peynir toplayabilmeleri için peynire dokunmalıdır. Oyuncunun fare deliğine girmesi için peynir satın almak zorunludur. Peynir ve fare deliklerinin sayısı haritadan haritaya değişebilir. Puanlar, oyuncular yuvaya girdiğinde gerçek zamanlı olarak güncellenen çetele eklenir.

Delikte birinci, ikinci veya üçüncü olan oyuncuya ekstra puan verilir. Toplanan peynir sayısı oyuncunun profiline kaydedilir. Buna ek olarak, profil, oyuncunun ilk kez fare deliğine kaç kez girdiği gibi bilgileri içerir. Her haritanın iki dakikalık bir süresi vardır ve zaman dolduğunda yeni bir harita yüklenir. Tüm fareler deliğe girer girmez veya ölür ölmez, bir sonraki haritaya geçerler. Ölüm çetele bir puan ekler.

Oyun içi ekran görüntüsü.
Çetele üzerindeki en yüksek puana ulaşan oyuncu bir sonraki haritada bir şaman olur. Şamanın genel amacı, farelerin fare deliğine ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bir oyuncunun fareyi kaç kez kaydettiği de profiline kaydedilir. Şaman, çeşitli engelleri ve köprüleri, yolları vb.geçmek için tahtalar, kutular, örsler, balonlar gibi nesneleri çağırır. yapamaz. Bir şaman kutuları ve tahtaları renkli tırnaklarla bağlayabilir. Bir nesneye bağlandığında kırmızı tırnak hareket etmez. Sarı tırnaklar, diğer nesneleri kırmızı ile çerçevelenmiş bir nesneye bağlamak için kullanılır. Yeşil tırnaklar iki nesneye gevşek bir şekilde bağlanır.

Şaman Solda, normal oyuncu sağda.
Toplam 1000 fare kurtaran şaman zor bir mod haline gelir. Kırmızı sabitleyici yok ve sert modda ruh yok. Bunun yerine, haritalar üzerinde çalışabilen totemler yapılır. Totemde sadece 20 nesne kullanılabilir.

5000 normal 2000 fareyi zor modda kurarsanız, İlahi mod açılır. kutsal modda, Eşya oluşturma alanı 1 Haritayı kapsar. Ama bulut yok, ruh yok, kırmızı çivi yok ve sarı çivi yok. Ayrıca yay sadece 1’dir.

Toplanan peynir kaydedilir ve para birimi olarak kullanılır. Oyuncular oyunun özel Mağazasında farelerine eşya ve şapka alabilirler. Bu öğeler sadece görsel amaçlıdır, özel bir güç vermez. Ayrıca oyuncular harita editörü ile haritalar yapabilirsiniz. Oluşturulan haritalarda peyniri alıp yuvaya gitmek mümkün olmalıdır. Bu doğrulandıktan sonra 40 peynir verilir ve harita gönderilir.

Oyuncular belirli sayıda peynire, fare kurtarma sayısına veya ilk sıraya ulaştıklarında başlıklar kazanırlar. Mağazadan satın alınan ürün sayısına göre başlıklar da vardır.

Trolling, oyunun içindeki ‘yardım / kurallar’ menüsünde olduğu gibi oyunun bir parçası olarak kabul edilir. Bazı oyuncular bir şaman veya normal bir fare olduklarında trol yapabilirler. Şamanlar ejderha zor harita çapraz yapmak yolu ile ya da fare öldürmek fare sürpriz olabilir. Normal farelerde, peyniri aldıktan sonra yuvaya giremezler.

Gelişim
Melibellule (gerçek adı Mélanie Christin) ve Tigrounette (Jean-Baptiste Lemarchand) oyunu geliştirdi.

Kontrol

Oyun Kotaku, Rock, Paper, Shotgun ve PC Gamer tarafından onaylanmıştır.

Düzey

Oyunun bir seviye özelliği var. Her seviyede bir beceri puanı eklenir. Her beceri noktası ile bir güç alınabilir. Örneğin, bir şaman öldüğünde 1 kez doğabilir. Bu özellikler şaman için kolaylık sağlar. Ayrıca, her şeyi mahvedebilir. Son seviye şu anda 888.

Reklamlar

Reklamlar bir süre önce bir güncelleme ile geldi. Bunlar bağımsız olarak mevcut değildir (özel bir programla giriş yapmak).

Kullanıcı Sayısı

75.000.000’den fazla kullanıcısı var. Oyun, Brezilya Server 2’den aynı anda en fazla kullanıcıya sahiptir. Türkiye’den olduğu gibi sunucu ve 3. Polonyalı sunucudan girildiği gibi.

Oyunun kullanıcıları her an artıyor. Oyundaki kullanıcılar, en çok girişle birlikte gelen “<<tiny mouse>>” başlığını kullanır.

Komutlar
Oyunda, konuşma bölümündeki bazı komutları kullanarak yapılabilecek durumlar vardır. Bunlardan biri” başlıkları ” seçebilmektir.”

Komutlardan biri / title.

Çilek / Peynir

Oyunda kolayca bir şey elde etmek için çileklere ihtiyacınız var. Ancak çilek para ile satın alınabilir. Bazı öğeler çilek ile alınmayabilir. Peynir, herkesin bildiği haritaları tamamladığınızda gelen bir para birimidir.

Cinsiyet Seçimi

1.134 sürümünden itibaren, “cinsiyet” seçim özelliği vardır. Böylece karışıklık azalacak. Hayır, erkeklerin ve kadınların seçenekleri var. Profillerde de değişiklikler var.

Karikatür

Oyunda çizgi filmler var. Transformice TV YouTube kanalında yayınlanan karikatürün ilk bölümü 28 Ağustos 2015’te yayınlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *