Steam Bedava Oyun Keyleri Güncel 2020

Bedava Steam Keyleri 2020 | ücretsiz cüzdan, oyun Kodu ve anahtarlar, dünyanın en popüler dijital oyun mağazası ve platformu olan Steam nasıl kullanılır ve oyun Nasıl Satın Alınır? Bir kutuda medya ile satılan sürüme ek olarak, oyunu internet üzerinden dijital olarak da satın alabilirsiniz. Bu şekilde, internet üzerinden dijital olarak satın aldığınız oyun, fiziksel ayrıntılara sahip değilsiniz

Keyler :

 

BMDPA-9G8FD-SSG85
B5A23-AK39A-28F53
CMD33-DXM12-GABM1
D2FLF-P9DKG-CMFJ6
N5S2H-AK48S-GA5ND
F1AKF-AK84J-ANG4J
GA534-AGK3A-G4H9S
DS5BB-A4JDS-KH7AC
DMS9F-K53HD-S6DHG
MF9SK-AK8GJ-PK8GJ
CVBF7-45N34-BCXM3
CVSKW-SDJAA-CXMAA
BNS34-BFV45-NFDJV
B2F59-AKGJ4-VK48G
BBV4C-ASW2Q-BVC88
JK6AW-PA8F3-3AB6Y
GMJ3K-FG54D-A2B5F
GG45F-AK3F5-M3A8S
MA93K-BKF7F-A3KA7
VCFF34-NN34B-VMD41
 
 
 

STEAM ÜYELİK ŞARTLARI

Üye olmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey ana ekranda ”Steam’e Katıl” komutunu tıklamaktır. Ardından kayıt formunu doldurun. Kaydınızı posta ile onayladıktan sonra, artık bir üyesiniz. Mümkün olan en kısa sürede steam üyesi olmak çok basit ve ücretsiz!

Masaüstü platformundan steam’e abone olmak istiyorsanız, önce uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Benzer uygulama kayıtlarında olduğu gibi, kayıt ve yükleme işlemlerini ”ileri” komutuyla hızlandırabilirsiniz. Burada önemli olan, internet hızınızı mevcut hızınıza en yakın olarak seçmek ve dil seçeneğini Türkçe olarak ayarlamaktır…

Steam, istediğiniz oyuna hızlı erişim sağlar ve ayrıca özel günler için indirimler sunar. Uygulamayı iOS ve Android işletim sistemlerinde de bulabilir ve indirebilirsiniz…

STEAM’DEN OYUNLAR NASIL SATIN ALINIR?
Windows, Linux ve Mac işletim sistemleri için uygun olan Steam’de oyun almak kolaydır. Uygulamayı yüklemeniz ve bir hesap açmanız gerekir. Ardından, satın almak veya indirmek istediğiniz oyunun adını arama bölümünden yazarak indirmeye veya satın almaya başlayabilirsiniz.

Zaman zaman kampanyalarıyla oyunculara büyük indirimler sağlayan dijital pazar platformu, belirli bir süre için sınırlı sayıda oyun veya ücretsiz satın alma seçeneği de sunuyor. Steam yaz indirimleri, Black Friday ve Yıl Sonu indirimleri ile Steam’deki Oyunlar büyük talep görüyor.

Buna ek olarak, Steam arkadaş ekleme, birlikte oyun oynama ve arkadaşlara oyun hediye etme seçeneğine sahiptir. Steam’in sağladığı bir başka kolaylık da oyun yedekleme seçeneğidir. Böylece oyunlara başka bir bilgisayardan erişebilir ve indirme işlemi ile zaman kaybetmeden doğrudan yüklemeyi başlatabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nedir
Valve Software tarafından kullanılan ödeme yöntemi Steam cüzdan kodudur, böylece çevrimiçi oyun satın alımlarını kolayca yapabilirsiniz. Steam dünyasıyla henüz tanışmadıysanız ve Steam cüzdan kodunu bilmiyorsanız, Steam programını hemen indirerek çevrimiçi oyun dünyasına katılabilirsiniz. Steam ücretsiz bir programdır. Bu online oyun satın almak için izin verir. Ancak, bu özellik ile sınırlı değildir. Buhar İle;

Oyunlarınızı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
Sizinle aynı oyunu oynayan oyuncularla çevrimiçi sohbet edebilirsiniz.
Ürünleri diğer oyuncularla değiştirin.
Arkadaşlarınıza hediye gönderebilir ve alabilirsiniz.
SteamWallet kodu ile istediğiniz herhangi bir mağazadan ve siteden kolayca oyun ve ürün satın alabilirsiniz.
Steam oyunlarını oynamak için önce kodu çevrimiçi satın almanız gerekir. Örneğin, 10 $ ‘ lık bir Steam kodu satın alabilir ve bu fiyata ürün ve oyun satın almak için Steam programına yükleyebilirsiniz. Kodlar sadece Steam programının kendi mağazası için geçerli değildir. Birçok oyun satan çevrimiçi siteden bu kodlara sahip oyunlar, ürünler satın alabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu İle Oyun Alma
Steam, özellikle son yıllarda milyonlarca insan tarafından kullanılan bir oyun motorudur. Bu program aracılığıyla çevrimiçi oyunlar satın alabilir ve düzenli güncellemelerle bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenen oyunları oynayabilirsiniz. Steam cüzdan kodunun ne olduğunu ve oyun satın alırken nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. Bu kod, hem oyunları hem de ürünleri satın almanıza yardımcı olacak bir ödeme şeklidir.

Ünlü Counter Strike oyununun mimarı Valve tarafından geliştirilen Steam ile binlerce oyuna sahip olabilir ve eğlence dolu bir dünyanın tadını çıkarabilirsiniz. Steam, oyun satın almak için çevrimiçi ödeme yapmanızı sağlayan bir hizmettir. Oyun ve ürün satın almak için kullanabileceğiniz Steam cüzdan kodları birçok farklı yerden elde edilebilir. Çevrimiçi oyun siteleri Bunlardan ilki.

Düşük Fiyata Yüksek Eğlence
Kutuda satılan oyunlardan daha uygun fiyatlı olan dijital oyunların maliyeti de daha azdır. Oyunu herhangi bir teknoloji mağazasından satın almaya çalıştığımızda, birçok Aracı Kurum tarafından eklenen karları ve oyunun fiyatını ödüyoruz. Bununla birlikte, Steam gibi platformların herhangi bir somut mağazası yoktur, bu da maliyeti önemli ölçüde azaltır ve oyun fiyatlarını ABD oyuncuları için olumlu yönde etkiler. Bazı günlerde Steam’de de büyük indirimler var. Örneğin, 9,99$için 50$ ‘ lık bir oyun bulabilirsiniz.

Çoklu platform çoklu mutluluk
Steamin’in en büyük özelliği, oyunlarda sunduğu çoklu platform desteğidir. Windows’un yanı sıra, Mac ve Linux platformları için oyun desteği de sunuyor. Diğer platformları destekleyen bir oyun satın alırsanız, diğer bilgisayarlarda oynamak için fırsat var.

Birkaç Tıklama İle Oyunlarınızı Yedekleyin
Steamin’in bize sunduğu özelliklerden biri, oyunlarımızı yedekleme yeteneğidir. Yeni bir bilgisayar satın aldınız ve oynadığınız oyundaki verileri yeni bilgisayarınıza taşımak için Steam üzerinden onlarca GB dosya indirmeniz gerekecek. Burada Steam üzerinden harici veya dahili bir yedekleme alabilirsiniz. Yedekleme işlemi sırasında, program bölümleme işlemini kendi başına gerçekleştirir. Oyunlarınızı birkaç tıklamayla yedekleyebilirsiniz.

Buharla bulutlara yükselin
Steamin’in en son özelliği bulut desteğidir. Böyle bir senaryo hayal edelim: yeni bir bilgisayar satın aldınız ve üzerine Steam yüklediniz. Eski bilgisayarınız da oynarken oyunda çok fazla puan, madalya ve benzeri. ödül kazandın. Peki, Steam’in bulut desteği sayesinde bu ödülleri yeni bilgisayarınıza nasıl aktaracağız? Bu bulut desteği sayesinde, tüm kayıtlarımız buluta atılır ve oldukları gibi korunur. Hangi bilgisayar olursa olsun, Steam ile oyunlarınıza devam edebileceksiniz.

Buhar Grand Prix Nedir?
Bildiğiniz gibi, Steam 2019 yaz indirimleri dünden itibaren başladı. Valve, her zamanki gibi, bize yeni bir etkinlik teklif etti. Bu etkinliğin Steam Grand Prix olarak adlandırıldığını görelim!

Geçen yaz “Saliens” etkinliğiyle gelen Steam, bu yaz Steam Grand Prix adlı etkinliğe karşı çıkıyor. Geçen yılın aksine, bu etkinlikte mini oyunlar oynamak zorunda değilsiniz. 5 takımdan birini seçerek, etkinliğe katılırsınız. Bu takımlar: Tavşan, Kaplumbağa, Corgi, papağan ve domuz. Etkinlik sayfasına girdiğinizde, en üstteki takım sıralamasını görürsünüz. Hemen aşağıda, istediğiniz takımı seçebileceğiniz bir bölüm var. Şu an için, Corgi ekibi açık bir farkla liderlik ediyor, ancak her gün sıralama yok edilecek ve yeni bir yarış başlayacak. Evet, buna Steam Grand Prix deniyor. Günün sonunda, kazanan üç takımdan rastgele oyunculara her gün yeni bir alanda olacak yarışlarda dilek listelerinden oyunlar verilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *