Pubg Lite Bedava Hesaplar 2020 Güncel

Pubg Lite Bedava Hesaplar 2020 / son zamanların en çok oynanan oyunları arasında ilk sırada yer alan UC, Skin, Code , PUBG ile hesap, özellikle henüz başlamamış olanlar olmak üzere milyonlarca insanın dikkatini çekiyor. Peki, PUB nedir? PUB nasıl oynanır? Bu sorularla ilgili ilgilendiğiniz tüm bilgileri burada değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

 

Hesaplar :

whatthefuck102
 
thebestman856
 
09499535568
 
4cocotime4
 
5459423845
 
iamking524
 
18954515421
 
lanadannes4
 
kingxantares1
 
davidmostsoft3
 
jackjones333
 
64851325454
 
0234587412abc
 
warofwar584
 
prouser659
 
8645384558st
 
 

Pubg Lite Hakkında Daha Fazla Bilgi

PUBG nedir?
PUBG, PUBG’NİN ne olduğunun klasik tanımıdır; tam adı Playerunknown’s Battlegrounds PUBG, dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip çevrimiçi bir video oyunudur. 2017 yılında bir mobil uygulama olarak piyasaya sürülmesinden bu yana hızla büyüyen PUBG, bugün hem mobil hem de pc sürümleri ile dünyanın en çok talep gören oyunu. PUBG’NİN ne olduğu sorusuna daha samimi bir cevap harika bir takım savaş oyunudur.

Ne PUBG olur
PUBG: Playerunknown’s Battlegrounds

PUBG nasıl oynanır?
Bu oyunu oynamak için önce bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirerek başlamanız gerekir. Ancak dikkat etmeniz gereken ayrıntı, pubg’yi ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, bilgisayara indirmek istediğinizde mobil sürümü indirmeniz gerekir. Ancak, bilgisayarla uyumlu sürümü indirmek için, oyunu steam üzerinden bir ücret karşılığında satın almanız gerekir. Bunun için, platform oynamak istediğiniz karar vermek zorunda.

Ayrıca, bilgisayardaki bu oyunun grafiklerinin mobilden daha başarılı olduğunu, aynı zamanda oyuna katılan oyuncuların mobilden daha profesyonel olduğunu da belirtmek gerekir.

PUBG’Yİ bir takım olarak oynamanın önemi nedir?
PUBG’Yİ indirdikten sonra, tavsiye edeceğimiz en önemli detay, bir takım olarak savaşmayı öğrenmektir. İlk başta, 4 kişiye kadar takımlarda oynama şansınız olan bu oyunu oynamak için oyuna tek başına girmek acı verici olacaktır. Özellikle oyunu oynamaya başlayan yeni oyuncular için, bir takıma dahil olmak daha başarılı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Oyun son derece zor ve sabır gerektirir, bu yüzden PUBG’DE iyi bir oyuncu olmak için bu oyunu uzun süre oynamanız gerekir.

PUBG oyununun amacı nedir?
Oyundaki amaç düşmanları öldürmek olsa da, diğer oyunlardan en önemli fark sabırdır. Envanter olmadan bir adaya atlayarak loot adlı bir etkinlik yapmanız gerektiğinden ve düşmanları öldürmek için doğru zamanı beklemeniz gerektiğinden, bu oyunu oynamak isteyenlerin temel amacı sakin kalmaktır. Özellikle düşmanlarınızı öldürmek ve kendinizi korumak için en iyi yeri bulmak için doğru adımları atarsanız, oyun daha fazla eğlenmenizi sağlayacaktır.

PUBG oynarken yapılan yaygın hatalar nelerdir?
Birçok PUBG sevgilisinin genellikle hızlı bir şekilde hayatta olması, kısa bir süre içinde ölmelerine neden olur. Bu nedenle, erken hareket etmek için en yaygın hatalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle, PUBG oynarken, gerekli malzemeleri bulduktan sonra sakince hareket etmenizi ve savaşa katılmanızı öneririz. Bunun için, yukarıda tartıştığımız gibi, oldukça sabırlı olmanız gerektiğini bir kez daha vurgulamak yararlıdır.

Yaygın hatalardan biri takım ruhundan uzaklaşmaktır. PUBG’NİN bireysel bir beceriden daha çok bir takım çalışması olduğunu unutmayın.

Çevrenizdeki Seslere Duyarlı Olun
PUBG’DE, oyuncuların birbirinden uzaklığı yavaş yavaş kısalır ve seslere duyarlı olmanıza neden olur. Bu nedenle, oyun oynadığınız ortamın son derece sessiz olduğundan emin olmalısınız. Buna ek olarak, sağ üst köşedeki harita bölümü, oyuncuların ayak izlerini takip etmenize veya Düşmanlar hakkında bilgi edinmek için araç seslerini takip etmenize yardımcı olacaktır. Oyunda bile, haritada belirlenen noktaların, çatışmanın gerçekleştiği bölümlerle ilgili olarak kırmızı renkli silah fişekleri ile gösterileceğini de ekleyebilirsiniz.

PUBG’DE en etkili silah nedir?
Oyunda düzinelerce silah olduğunu biliyorsun. Ancak, bu silahlardan hangisinin etkili olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, deneyimin öğrenmenin en iyi yolu olduğunu varsayalım. Bazı oyuncuların oyuna dahil olan hafif makineli tüfeklerle iyi oynadığını, diğerlerinin ise ağır makineli tüfeklerle iyi oynadığını görüyoruz. Yine, optimum fayda sağlayacak silahı seçerken kendi deneyiminizi kullanmalısınız.

Buna ek olarak, oyun içinde hava damlasını kovalama şansınız olduğunda, düşmanın avantajlarından yararlanmak için bölgedeki kovalamaca silahlarını ve diğer envanteri bırakın, daha rahat bir şekilde kurmanıza yardımcı olacaktır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR?
Öncelikle bir PUBG hesabınız olması gerekir. Buradan ulaşabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra, Lite sürümü kurulum dosyasını buradan bilgisayarınıza indirin. Dosyayı bilgisayarınıza yükleyin ve oturum açmadan kapatın.

Ancak, sadece Tayland için sunulan oyunu indirmek için VPN kullanmanız gerekir. VPN ile bölgenizi Tayland’a ayarladıktan sonra indirdiğiniz PUBG Lite’ı açın. Görünen sayfaya üyelik bilgilerinizi girin. Ardından pencerenin sol alt köşesindeki turuncu düğmeye tıklayın. Son olarak, oyuna giriş yapabilmek için Kontrol Panelinden bongkok olarak zaman ve saat dilimini ayarlamanız gerekir. Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra PUBG Lite’ı oynayabilirsiniz.

Adı PUBG Lite.
Playerunknown’s Battlegrounds Lite, birçok oyuncunun sevgiyle oynadığı Playerunknown’s Battlegrounds oyununun küçültülmüş bir versiyonudur. Bu video oyunu o kadar küçük ki, Playerunknown’s Battlegrounds Mobile bile bu çalışmaya kıyasla büyük kalıyor. Oyunun geliştirici ekibi böyle bir versiyon geliştirmeye başladı; Herkesin bir savaş Royale deneyimine sahip olmasını istiyor. Ayrıca, bu video oyunu temelinde tamamen ücretsiz oynanıyor. Yani, oyuncular bu oyuna hiç para yatırmazlar.

Bu satırları yazdığımız anlarda, Playerunknown’s Battlegrounds Lite açık beta sürecini yaşıyor. Açık beta dediğimizde, bu sürece katılabileceğinizi düşünebilirsiniz, ancak PUBG Lite’ın açık beta sürümü sadece Tayland sınırları içinde deneyimlenebilir. Yani, oyun artık sadece Tayland vatandaşı olan oyunculara açık. Peki, bu oyun ülkemize asla gelmeyecek mi? Oyunun geliştiricisine göre, açık beta sürümünden sonra Playerunknown’s Battlegrounds Lite tüm dünyaya yayılabilir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu video oyununu geliştirmenin ana amacı herkesin Battle Royale’i deneyimlemesidir. Bu nedenle, oyunun sistem gereksinimleri inanılmaz derecede düşüktür. PUBG Lite’ı deneyimlemek için en az bir Intel HD Graphics 4000’e sahip olmanız gerekir. NVİDİA GeForce GTX 660 kartı da oyunun önerilen sistem gereksinimlerine dahil edilmiştir. Yani, dünyadaki herkes bu oyunu oynayabilecek.

Ayrıntı
Ayrıca, daha önce de söylediğimiz gibi, bu video oyunu tamamen ücretsizdir. Yani, Battle Royale’i deneyimlemek için Playerunknown’s Battlegrounds gibi onlarca dolar vermek zorunda değilsiniz. Oyunun açık beta süreci henüz Battle Pass benzeri bir sisteme sahip değil, ancak tam sürümde böyle bir sistem oyuna eklenebilir. Sonuçta, oyunun geliştirme ekibi Playerunknown’s Battlegrounds Lite ile bir şekilde para kazanmak isteyecektir. Yine de, temel oyun tamamen ücretsiz olacak.

4 thoughts on “Pubg Lite Bedava Hesaplar 2020 Güncel

 1. Eli says:

  Admin bana bi guzel hesab vere bilirmisin her hangi bir hesab ola bilir tp olsada olur olmasada yeter ki bir hesab

 2. enes says:

  abi bunlar pubg litede nerden yazıp giriyoson

 3. seyit says:

  hesaplar banlı

 4. Sait says:

  Ani nana doğrulama kodunu gönderirmisin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *