Bedava Facebook Hesapları 2020 Güncel

Ücretsiz Facebook Facebook hesapları ve şifreleri 2020 / kullanılmayan hesaplar, mevcut verilere göre, 2 milyar kullanıcıyla, Facebook en popüler ve dünyanın en çok kullanıcısına sahip. Bu yazıda “Facebook’un tarihi ” ni ele alacağız.”Ayrıca,” Facebook Nedir?”, “Facebook Yöneticileri Kimlerdir?Facebook Facebook İstatistikleri Nedir?”, “Facebook Nasıl Kullanılır”, ” Facebook İstatistikleri Nelerdir?”, ” Facebook İstatistikleri Nedir?”, ” Facebook İstatistikleri Nedir?””, “Facebook Neden Bu Kadar Önemli?”, “Facebook’un özellikleri nelerdir?”, “Facebook İle İlgili Son Gelişmeler Nelerdir?”sorularınıza cevap vereceğiz. Facebook Facebook Facebook’un Facebook’un en popüler sosyal ağıdır ve bu makalede “Facebook’un tarihi”ve” Facebook nedir?

Hesaplar :

 
masterfizz
1234fizz
 
robinson0105
drobtk29
 
upgrade54
danielbrown5
 
blackm4n
mybestbff4
 
syrox2123
123456789
 
contrax8
rap8ingood
 
lawpaul1
paul1law1
 
drstrange01
3569851426
 
jokerboss2000
yusuf2005
 
screamshouttt
64851325454
 
softdavid3
davidmostsoft3
 
brand2020
123456789
 
mrchallenger3
jackjones333
 
majorking5
55major55
 
fullbilgi
agit2131
 
 
 

Facebook Hakkında Diğer Ek Bilgiler

Ne Facebook Mu? konuya gelmeden önce, bugün en popüler sosyal ağ olan Facebook’un tarihine değinmemiz gerektiğini düşündük. Bu yüzden makalemizin ilk Başlığı Facebook tarihiydi. İşte başlıyoruz.

Facebook facebook Facebook 4 Şubat 2004, Harvard Üniversitesi öğrencisi Mark Zuckerberg adı “Facebook”tarafından kuruldu. Facebook başlangıçta Harvard Üniversitesi öğrencileri için iletişim kurmak ve birbirleriyle bağlantı kurmak için tasarlanmış ücretsiz bir web sitesiydi. Ancak kısa bir süre içinde Facebook, kullanıcılar beğeni topladı. Bu, siteyi Harvard Üniversitesi dışında da popüler hale getirdi.

Facebook Harvard Üniversitesi Dünya Çapında
Mark Zuckerberg adında bir öğrenci tarafından kurulan Facebook, kısa bir süre sonra Harvard Üniversitesi’ni aştı ve bölgesel eyaletlerde ve nihayetinde Tüm Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıma sunuldu. Harvard Üniversitesi’nden sonra, Boston ve çevresindeki okulları içeren Facebook, tüm Ivy League okullarını 2 ay içinde kapsadı. İlk yıl, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm okullar Facebook’taydı.

Daha önce, üniversite arkadaşlarını bulmak için bir site olarak başlayan Facebook’ta, üyeler sadece e-posta adresini kullandılar (.edu, .ac.uk, vb.) Facebook’a katılabilirler. Facebook, 11 Eylül 2006’da Liseler ve bazı büyük şirketler siteye katıldığında tüm e-posta adreslerine açıldı.

Ne Facebook Amacı nedir?
Facebook’un en büyük hedefi ya da hedefi, insanların iletişim kurmak için eski okul arkadaşlarıyla iletişim kurmalarını sağlamaktı. Facebook kullanıcıları, arkadaşlarıyla iletişim kurmak, durum güncellemesi, fotoğraflar, videolar vb. eşyaları kullandılar. Bu, bir” sosyal ağ sitesi”kavramına yol açtı. Bu gelişmeler ışığında, Facebook üye sayısı kısa sürede 5.5 milyonu aşmıştı.

Milyar Dolarlık Medya
Kısa sürede hızlı büyüme ve markalaşma gören Facebook’a ilk teklif Viacom tarafından yapıldı. Teklif edilen miktar 975 milyon dolar. Eylül 2006’da Yahoo 1 milyar dolarlık bir teklifte bulundu. Facebook, Facebook’un YouTube’u satın almasından sonra Ekim ayında Facebook için 2.3 milyar dolarlık bir teklifte bulundu. 24 Ekim 2007’de Microsoft, Facebook’ta 240 milyon dolar karşılığında %1.6 hissesini satın aldı. Google ve diğer şirketler de Facebook hisselerine benzer bir yaklaşım benimsedi.

Bir Facebook Facebook yöneticisi olan Peter Thiel, Facebook’un iç değerinin 8 milyar dolar olduğunu ve proje gelirlerinin 2015 için 1 milyar dolar olduğunu söyledi.

FarmVille Etkisi
2008 yılına gelindiğinde, Facebook, sunduğu birçok hizmetin yanı sıra Farm Ville gibi popüler oyunlarla popülaritesini korudu ve korudu. Facebook Facebook’u kullanmak için birbirlerini davet olarak aynı yıl, Facebook kullanıcı sayısı 2 kat arttı. Bu, sitenin toplam üye sayısının 10 milyonu aştığı anlamına gelir.

Facebook Gibi Kültür
2009 yılında Facebook, kullanıcıları “Beğen” özelliği / konsepti ile tanıştırdı. Bununla birlikte, “Beğen” kavramı, günümüz popüler kültürünün ifadesi olan yadsınamaz bir gerçek haline gelmiştir. Kültür gibi bir şey. Facebook, bu kültürün oluşumunda ve hayatımıza benzer ifadeler sunmada önemli bir rol oynamıştır.

Dünyada 2. Site Oldu
Alexa istatistiklerine göre, 2010 yılında Facebook dünyanın en çok ziyaret edilen 2.sitesi oldu. Dünya çapında başarısı katlanarak büyüyen Mark Zuckerberg, o yıl Time dergisi tarafından ‘yılın adamı’ seçildi. Tüm bu gelişmeler ışığında, Facebook 2010’u 500 milyon kullanıcıyla kapattı.

Dünyanın Çoğu Facebook Kullanıyor
2013 yılına gelindiğinde, dünya nüfusunun önemli bir kısmı Facebook’u kullanmaya başladı. Bu dönemlerde, Facebook sadece bireysel kullanıcıların değil, aynı zamanda marka değerini artırmak isteyen reklamverenlerin ve şirketlerin de odak noktası oldu. İletişim, fotoğraf paylaşımı, bilgi aktarımı gibi sosyal kullanımlarına ek olarak, Facebook ekonomik kar elde etmek isteyen şirketler ve marka olmak isteyen şirketler için uygun bir ortam haline geldi.

Son 3 yıla (2016, 2017, 2018) bakıldığında, Facebook bugün 2 milyardan fazla kullanıcıyla dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri sıralamasında ilk 3’te yer alıyor. Bugün, Facebook iletişim, fotoğraf / video paylaşımı, bilgi aktarımının ötesine geçti ve insanların anlamlı topluluklar oluşturduğu ve kriz zamanlarında dayanışma gösterdiği ve Sosyal Sorumluluk projelerini desteklediği bir sosyal platform haline geldi.

Kriz Yardım Merkezi Örneği;
Bir örnekle, sitenin sıradan bir sosyal ortam olmaktan çok farklı kullanımlara daha yatkın olduğunu açıklamak istiyorum. Milyonlarca insan, 2017 yılında Meksika’daki deprem sırasında Facebook tarafından aktive edilen “kriz Yardım Merkezi” aracılığıyla akrabalarına güvende olduklarını açıkladı. Bununla birlikte, Facebook yine iletişim, fotoğraf paylaşımı, bilgi aktarımının ötesine geçti ve insanların anlamlı topluluklar oluşturduğu ve kriz anlarında dayanışma gösterdiği bir platform olarak karşımıza çıktı.

Aynı sistem, ülkemizde terör ve deprem gibi üzücü kitlesel olaylar ve kriz anlarında da uygulandı ve insanlar Facebook üzerinden arkadaşlarına güvende olduklarını bildirdi. Kısacası, konum ne olursa olsun, Facebook dünyanın çeşitli yerlerinde meydana gelen büyük ve olumsuz olaylara karşı duyarsız değildir. Bu, kullanıcı deneyimi açısından sosyal ağa artı puan ekler.

Ne Facebook Mu?
Her şeyden önce, Facebook’un neden çağrıldığını düşünenler için bir Cevapla başlayalım. Facebook adını “kağıt facebooks ” dan alır.” Bu form, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üniversitelerin / okulların öğrencileri, öğretmenleri ve çalışanları doldurup onlara tanıttığı bir formdur.

Dünyanın en kullanıcı dostu sosyal ağı olan Facebook, birçok ülke ve kültürden üyelere sahiptir. Dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan sosyal ağ, 7’den 70’e kadar tüm insanlara, dünyadaki topluluklara ulaşıyor. Buna ek olarak, o ülkenin dilinde yayın ve ücretsiz…

Facebook Facebook desteleri kullanımı kolay arayüze ek olarak, sürekli güncellemeler ve geliştirmeler Facebook’un popülaritesini nasıl artırdığını gösteriyor. Çünkü Facebook sadece bir sosyal ağ değil. Birçok teknoloji şirketine ve sosyal ağlara ev sahipliği yapan devasa bir yapıdır.

Facebook Facebook nedir aynı zamanda arasındaki iletişimi sağlamak için Facebook insanların en temel amacı, nedir? aynı zamanda onun sorusunu özetliyor. Bu arada Facebook, sadece bireysel kullanıcılar için değil, işletmeler için de önemli bir platformdur. Facebook Facebook for business ınfrastructure for brands bile kullanıma sunuldu. Kısacası, sahip olduğu kullanıcı sayısı ve reklam olanakları nedeniyle, markalar Facebook için daha önemli hale geldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *