Mega Bedava Hesaplar 2020 Güncel

Mega ücretsiz hesaplar 2020 | Mega.nz ücretsiz hesap ve şifre, MEGAsync ile, popüler dosya barındırma ve Paylaşım hizmeti MEGA için senkronizasyon programı, bilgisayarınızdaki dosyalarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir MEGA kullanıcı hesabınız varsa, programın yardımıyla doğrudan hesabınıza bağlanabilir veya programın yardımıyla bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Ücretsiz kullanıcılar için 50GB bulut depolama alanı sunan MEGA, tüm dosyalarınızı bulut sunucularında güvenli bir şekilde yedekleyebilir ve ihtiyacınız olduğunda bunlara kolayca erişebilir. Bilgisayarınızdaki megasync’in senkronizasyon klasörünün yardımıyla, yedeklemek istediğiniz tüm dosyaları Mega hesabınıza bağlı bulut sunucularına saniyeler içinde gönderebilir veya tersine, MEGA bulut sunucularında bulunan dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Bir MEGA hesabınız varsa ve aktif olarak kullanıyorsanız, megasync’i bilgisayarınıza yüklemenizi şiddetle tavsiye ederim, bu da Dosyaları indirmeyi ve indirmeyi sizin için çok daha kolay hale getirecektir.

Hesaplar :

 
whatthefuck102
 
iamking524
 
danielbrown5
 
rap8ingood
 
thomasking52
 
4cocotime4
 
thebestman856
 
5459423845
 
prouser659
 
davidmostsoft3
 
64851325454
 
 

Mega Hakkında Daha Fazla Bilgi

Mega.nz eskiden Mega.co.nz eskiden olarak bilinen megaupload.com bu bir internet dosya paylaşım sitesidir. Aynı zamanda çağımızın önemli bir kavramı olan bulut sisteminde bir girişimdir. Mega hesabınızdaki dosyaları yedekleyebilir veya paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımları da şifreleyebilirsiniz. Ayrıca, Mega size 50 GB alan sağlar. (Google bile 15 gb verir). Muhtemelen bir kez kapatıldı megaupload.com dosya paylaşım sitesinde kalan diski bu şekilde değerlendirirler.

İlk kez Mega.nz dizinimin tüm bölümlerini Bulut Sürücümde toplamaya ve indirmeye başladım, ancak diğer indirme sitelerine kıyasla çok hızlı. Ayrıca site içinde indirilir, indirme tamamlandıktan sonra, tek bir tıklama anında PC’ye iner. Çevrimiçi bulut sürücüsüne baktım ama hiçbir şey bulamadım. Bulut sürücüsünden bana bilgi verir misin? (Var mı artı ve eksi yönleri, vb. olarak)

Bulut Teknolojisi, dosyaları ve paylaşımları birçok cihazla senkronize etmenizi sağlayan bir sistemdir. Bulut olarak bilinir ve birçok platform için iş yükünü hafifletmeye büyük katkıda bulunur. Ama şunu söyleyeceğim. Mega siteye tıklamak doğrudan indirilmez veya indirilmez. Orada, en son indirme ve yükleme sürenizin süresi doldu. Standart sistem arasındaki fark sadece tarayıcı indirme yöneticisi değil, aynı zamanda indirme ve yükleme hizmetini kendi sitelerinde yönetici ile çalıştırır.

Bulut depolama nedir?
Bulut depolama, internette bulunan bir sabit disktir; dosyalarınızı depolayan ve dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihazdan kolayca erişmenizi sağlayan bir hizmettir. Dosyalarınızı yedeklemek için bulut depolama hizmetini de kullanabilirsiniz, ancak dikkatli olmalısınız, çünkü dosyalarınız bilgisayarınızdan silindiğinde, her şeyin senkronize edilmesini sağlamak için birçok hizmet buluttaki dosyalarınızı da siler.

Dosyalarınızı bulutta saklamanın birçok avantajı vardır. Dosyalarınızı internete bağlı herhangi bir telefondan, tabletten veya bilgisayardan görüntüleyebilir ve telefonunuz kaybolup kaybolmadığına veya bilgisayarınızın arızalanmasına bakılmaksızın dosyalarınız asla kaybolmaz, çünkü bulut dosyaları yedekleyebilir. Bir bulut hesabı kullanmak zahmetsiz ve kolaydır, ancak hangi hizmeti kullanacağınızı seçmek biraz zordur.

Bu, ücretli Megaupload kullanıcılarını mağdur etmeyecektir
Öte yandan Kim Dotcom, ücretli hesapları olan Megaupload kullanıcılarının mağduriyetini önlemek için çalışmaya devam ediyor. Mağdur Megaupload kullanıcıları megan’da ücretli hesapları kullanmaya devam edebilecekler.

Kim Dotcom’un hikayesini bilmeyenler veya unutmayanlar için size kısaca hatırlatalım. Megaupload’un sahibi ve kurucusu Kim Dotcom, 2012’nin başlarında yeni Zelanda’daki evinde internet korsanlığı suçlamasıyla tutuklandı. Ancak şu anda ülkedeki yasal boşluklar nedeniyle tutuksuz yargılanan Kim Dotcom, özellikle milyonlarca dolarlık servetiyle dikkat çekiyor.

Megaupload mevcut olduğunda, günde 50 milyon ziyaret alıyordu ve internet kullanıcıları için oldukça önemli bir yerdi. 50gb’lık ücretsiz veri depolama hizmeti sunan Mega, kullanıcılar arasında tekrar popüler olacağını düşünüyoruz.

Mega.Nz kota çözümü
Arkadaşlar çok sayıda bilinen dosyayı paylaşıyor mega.nz operabrowser’ı bunun için basit ve kullanışlı bir çözüm olarak kullanabilirsiniz ve en büyük sorun, burada bulunan bağlantı üzerinden yapılan kota problemidir. Opera’yı yükledikten sonra, giriş yapmak için VPN’yi değiştirebilir ve tarayıcıda bir kota taşması sorunu olduğunda yeni Vpn’lerle indirmeye devam edebilirsiniz. özellikle indirmelerinizi benim gibi bir hastane ağında yapıyorsanız, bu basit ve güzel bir çözüm olacaktır. VPN’yi ctrl+shift+n tuşlarına ve arama sekmesindeki “vpn” ye tıklayarak etkinleştirebilirsiniz.

Megaupload’Mega ‘ oldu
Telif ödemediği için kapatıldı site İndir, dosya paylaşım kurucusunun yeni dosya paylaşım sitesi, yayına girdi.
Sitenin kurucusu Kim Dotcom olarak da bilinen Kim Schmitz, dün gece yayına girdi. mega.co.nz ilk saat içinde adresinden erişilebilen siteye 100 binden fazla kullanıcının giriş yaptığını açıkladı.

Schmitz ayrıca sosyal ağ sitesi Twitter’da 250 binden fazla kullanıcının siteye kaydolduğunu ve sitenin sunucusunun zaten dolu olduğunu açıkladı. Yeni site Meg’in daha önce kapatılan dosya paylaşım sitesi Megaupload’dan daha güvenli ve daha hızlı olduğunu söyleyen Schmitz, sitenin açılmasından 15 dakika önce ABD Başkanı Barack Obama’ya “15 dakika” yazan bir tweet gönderdi. 50GB veri depolama alanı sunan yeni sitenin Google Drive ve Dropbox gibi dosya depolama platformlarına alternatif olması bekleniyor.

175 MİLYON DOLARLIK KAYIP
Megaupload’un kapanmasından bir yıl sonra 20 Ocak Pazar günü Schmitz, yeni sitenin yayınlanmaya başlayacağını açıkladı. 38 yaşındaki Schmitz ve ortağı Mathis Otmann, sitenin geçen yıl 20 Ocak’ta Amerikan makamları tarafından kapatılmasından bir gün sonra Yeni Zelanda’da gözaltına alındı ve daha sonra kefaletle serbest bırakıldı. Müzik, film, dijital kitap ve televizyon programlarının indirilebileceği site, eser sahiplerine 175 milyon dolarlık zarar verdiği iddia edildi. Site kapatıldıktan kısa bir süre sonra, Anonymous adlı bir hacker grubu ABD web sitelerine saldırdı. 2005 yılında Hong Kong’da kurulan Megaupload, her gün en az 50 milyon kullanıcıya hizmet veriyordu.

Mega.nz -50 GB: Mega, daha önce megaload, vb. bu siteler ile dünyaca ünlü bir sistem haline gelmiştir. Sahibi hapse girer ve yasada bulunan boşluklardan biriyle dışarı çıkar. Mega.nz bulut depolama hizmeti, kullanıcılarına 50 GB ücretsiz depolama alanı sağlar. Bu bilgisayar için tarayıcı eklentileri ve yazılım ile senkronize edilebilir ve birçok Apple ve Android cihazlarda kullanılabilir. 50GB benim için yeterli değil diyorsanız, davet başına Mega’nın sistemi ekstra 10 gb, mobil uygulama kurulumu için 15 gb, bilgisayar uygulaması kurulumu ekstra 20 gb depolama alanı kazanabilirsiniz.

Bulut depolama nedir?
Bulut depolama, internette bulunan bir sabit disktir; dosyalarınızı depolayan ve dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihazdan kolayca erişmenizi sağlayan bir hizmettir. Dosyalarınızı yedeklemek için bulut depolama hizmetini de kullanabilirsiniz, ancak dikkatli olmalısınız, çünkü dosyalarınız bilgisayarınızdan silindiğinde, her şeyin senkronize edilmesini sağlamak için birçok hizmet buluttaki dosyalarınızı da siler.

Bulut depolama hizmetleri için pek çok seçenek var-bilinen isimlerden hiç bilinmeyen isimlere kadar geniş bir aralık var. Neyse ki, sizin için en iyi bulut hizmetini bulmanıza yardımcı olmak için en iyi bulut depolama hizmetlerini bir araya getirdik. Verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz Google Drive, Dropbox, pCloud ve OneDrive dahil olmak üzere en iyi 18 bulut depolama hizmetinin kapsamlı bir listesini derledik.

Mega, 2013 yılında Alman doğumlu girişimci Kim Dotcom tarafından kurulan ve şu anda onunla hiçbir ilişkisi olmayan Yeni Zelanda merkezli bir şirkettir. İhtiyacınız olan tek şey ücretsiz depolama alanı ise, bu sizin için en iyi çözümdür. Mükemmel güvenlik özellikleri. iyi kullanılabilirlik ve hız, ancak dosya paylaşımı ile ilgili küçük bozukluklar var. Standart ücretsiz paket, 50gb’lık geniş bir alan sağlar. Bu yeterli değilse, 500GB (yılda 99$), 2TB (yılda 199$) veya 4tb (yılda 299$) paketleri sunar, böylece dosyaları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve her pakette daha fazla bant genişliği satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *